Uzupełnieniem oferty jest pełna gama dedykowanych środków chemicznych, stworzonych specjalnie na potrzeby myjni BKF, w kooperacji z doświadczonym polskim producentem profesjonalnej chemii czyszczącej.

Środki myjące BKF to wyjątkowo wysoka skuteczność usuwania wszelkich zabrudzeń drogowych, bez negatywnych skutków zarówno dla lakieru i innych wrażliwych elementów pojazdów, jak również dla środowiska.

Oferujemy między innymi środki do mycia bezdotykowego i szczotkowego (mikroproszki, szampony, aktywną pianę), do mycia felg, prania tapicerek, sanifikacji układów wentylacyjnych oraz preparaty konserwujące i nabłyszczające do lakieru i innych elementów błyszczących.

Środki chemiczne BKF gwarantują pełną kompatybilność z naszymi samoobsługowymi myjniami bezdotykowymi. Inwestor nie ma obowiązku korzystania z nich poza okresem gwarancyjnym. Jednak stosowanie zamienników może powodować komplikacje a nawet – w ekstremalnych przypadkach – prowadzić do awarii sprzętu.

Środki myjące innych producentów mogą uszkodzić mechanizmy czyszczące, co może być dość kosztowne w naprawie lub prowadzić nawet do wymiany części na myjni. Dodatkowo efekty używania innych środków chemicznych są zazwyczaj widoczne gołym okiem na karoserii aut użytkowników – plamy i zacieki to ewidentny znak, że na myjni stosuje się gorszej jakości chemię. Rzadko który klient wróci na myjnię po takim doświadczeniu.

Dlatego właśnie polecamy stosowanie profesjonalnej chemii BKF – dzięki niej uzyskasz gwarancję jakości na twojej myjni.

Translate »